• DataCentres Central and Eastern Europe Regional Forum 2012

  Dátum uverejnenia: apríl 29 2012 Autor: admin Kategórie: Blog, News 0 komentárov

  Click for details

  Zúčastnili sme sa prvej regionálnej konferencie o Dátových Centrách v našom regióne – DataCentres Central and Eastern Europe Regional Forum 2012, ktorá sa uskutočnila 22-23 Februára 2012 v prekrásnom prostredí hotela Radison Blue Alcron v centre Prahy.

  Organizátorom podujatia bola spoločnosť BroadGroup, medzinárodná konzultačná spoločnosť, ktorá organizuje podobné konferencie po celom svete.

  Program konferencie poskytol pútavý obsah rozdelený do niekoľkých tematických celkov. Každý celok začal otvorenou diskusiou medzi skupinou odborníkov z danej oblasti a účastníkmi podujatia, vedenou skúseným moderátorom. Následne daný tematický celok pokračoval prezentáciami jednotlivých spoločností týkajúcich sa danej problematiky. Najviac nás svojim obsahom a výkonmi rečníkov zaujal tematický celok Trvalo udržateľný rozvoj, Efektivita a Ekologickosť Dátových Centier. Bonusom pre účastníkov konferencie bola prehliadka lokálnych Dátových centier na záver druhého dňa konferencie.

  Systeming sa niekoľko krát za rok zúčastňuje konferencií o Dátových Centrách s cieľom lepšej informovanosti o novinkách a trendoch v tejto oblasti. Väčšina týchto konferencií sa uskutočňuje vo Veľkej Británii alebo USA. Preto sme veľmi ocenili takúto udalosť v našom regióne a určite sa tejto akcie zúčastníme aj o rok.

  Peter Hlinka, Konzultant

  Top
Top